Witaj w piątek, 19 kwietnia 2024, w 110 dniu roku. Pamiętaj o życzeniach dla: Adolfa, Tymona, Pafnucego.
Kwietniowe przysłowia: Świętego Marka - ostatek grochu do garnka. [...]

Wygrana z rezerwami Legii

Na dzień przed wyjazdem na zgrupowanie do Nowej Sarzyny zamojski Hetman rozegrał swoje pierwsze spotkanie sparingowe pod wodzą nowego szkoleniowca. W oficjalnym sparingu Hetman pokonał rezerwy stołecznej Legii 2:1

W zespole Zamościan zagrali głównie przymierzani zawodnicy do gry w drużynie oraz młodzi zawodnicy rezerw, przez co drużyna jak wydawało się na początku nie była wstanie znaleźć ze sobą wspólnego języka.

Legioniści od samego początku przycisnęli drużynę Hetmana, czego efektem była pierwsza bramka gości już w 2 minucie spotkania. Pod koniec pierwszej połowy gra się wyrównała i pozostało już do ostatniego gwizdka arbitra. Hetman zdobył wyrównanie jeszcze przed przerwą. Solową akcją z lewej strony popisał się Maciej Pastuszka. Zagrał na długi słupek, piłka trafiła wprost pod nogi Dariusza Osucha, który mocnym strzałem pokonał bramkarza gości.

Druga bramka dla zamościan padła po przerwie. Po rzucie rożnym najwyżej do piłki wyskoczył Andrzej Wachowicz i głową umieścił ją w bramce.

Bramki: Osuch, Wachowicz (Hetman) - Paluchowski (Legia)
Hetman: Baranowski - Sękowski (46. Sowa), Wachowicz, Maciejewski (46. Grela), Kleszcz (46. Jaworski) - Bartos, Pastuszka (46. Margol), Kiema (46. Kasperek), Cieciura - Osuch (35. Sawa, 80. Prejbusz), Zdolski (70. Domański)

autor / źródło: Maciej Chmura
dodano: 2007-07-12 przeczytano: 11247 razy.