www.zamosconline.pl - Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu
Zamość i Roztocze - redakcja Zamość i Roztocze - formularz kontaktowy Zamość i Roztocze - linkownia stron Zamość i Roztocze - komentarze internautów Zamość i Roztocze - reklama Zamość i Roztocze - galeria foto
Redakcja Kontakt Polecamy Komentarze Reklama Fotogaleria
Witaj w piątek, 14 grudnia 2018, w 348 dniu roku. Pamiętaj o życzeniach dla: Alfreda, Izydora, Jana.
Grudniowe przysłowia: Pierwszego grudnia gdy pogoda służy, to wczesną wiosnę i pogodę wróży. [...]

Turystyka: Noclegi, Jedzenie, Kluby i dyskoteki, Komunikacja, Biura podróży Rozrywka: Częst. radiowe, Program TV, Kina, Tapety, e-Kartki, Puzle, Forum Służba zdrowia: Apteki, Przychodnie, Stomatologia Pozostałe: Kościoły, Bankomaty, Samorządy, Szkoły, Alfabet Twórców Zamojskich

www.zamosconline.pl Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu


\Home > Akcje i konkursy
- - - - R E K L A M A - - - -

 Polecamy domeny:

 kontakt:
   biuro@vdm.pl
   604548050

- - - - R E K L A M A - - - -

Porównywarki wychodzą z cienia

Artykuł sponsorowany

Większa świadomość kierowców odnośnie zarówno obowiązkowego ubezpieczenia OC jak i AC sprawiły, że ubezpieczyciele muszą się coraz bardziej starać, chcąc sprzedać swoje oferty. Nie wystarczy już tylko powiedzieć, że ma się dobre autocasco. Teraz trzeba to jeszcze udowodnić klientowi. Pokazać, że nie znajdzie niczego lepszego i... porównać z innymi propozycjami.

Porównywarki

Porównywarki, choć w swej prostocie bardzo efektywne, istnieją w świadomości właścicieli aut od stosunkowo niedawna. Jeszcze 10 lat temu na polskim rynku nie było aż tylu towarzystw, aby zestawianie ze sobą szczegółów ich ofert miało sens. Obecnie jednak porównanie jest niemal obowiązkowe jeśli nie chce się przepłacać za OC lub sprawdzić, które towarzystwo proponuje lepsze warunki na AC. Choć mają one wiele zalet, kierowcy wciąż podchodzą do nich z dużym dystansem i rezerwą. Samych tego typu narzędzi jest w Polsce kilka, ale warto zwrócić uwagę na takie, które proponują porównanie kilku lub kilkunastu firm.

Dobra porównywarka to skarb

Porównywarka ubezpieczeń OC - Ubezpieczamy Auto to nie jedno narzędzie, które występuje w zmienionej szacie na różnych portalach. Każda tego typu strona podchodzi do tematu nieco inaczej. Jedne są bardzo szczegółowe i podają konkretną cenę polisy z możliwością zakupu. Inne zaś są bardziej ogólne, prezentując tylko i wyłączenie ogólne koszty z propozycją przejścia na stronę ubezpieczyciela i sprawdzenia dokładnej oferty. Nie każde podejście może się klientom spodobać, zwłaszcza jeśli chcą oni dowiedzieć się dokładnie, jak wyglądają propozycje ubezpieczenia samochodu na kolejny rok. Dlatego właśnie odpowiednia porównywarka jest bardzo ważna. Im jest lepsza, tym więcej pytań będzie zadawać. Są one niezbędne do tego, aby jak najdokładniej i najrzetelniej obliczyć składkę ochrony na kolejny rok. Dobra porównywarka jednak nie tylko przeliczy oferty, ale także pomoże w wyborze tej najlepszej. Ważny jest też zasób informacji jakie znajdują się na danej stronie i to, jak dobrze wyjaśniane są meandry świata ubezpieczeń. A to często skomplikowana sprawa. Dobra rada jest niekiedy na wagę złota, warto więc zwracać na to uwagę.

Łatwe ubezpieczenie i zakup polisy

Porównywanie ubezpieczeń w internecie i kupowanie ich tą samą drogą bez pośredników jest coraz popularniejsze, ale ta zmiana sposobu nabycia polisy zachodzi dość wolno. Głównym powodem są przyzwyczajenia kierowców, którzy wolą odwiedzić agenta w jego biurze, niż zrobić wszystko samodzielnie. Warto jednak pamiętać, że jeśli jednak wybierze się narzędzie internetowe, wszelkie formalności załatwi się w ciągu kilkunastu minut, nie ruszając się sprzed komputera.

Dodatkowo przy pomocy jednego kliknięcia można sprawdzić oferty na OC, OC+AC lub AC. Zależy to jednak od danej porównywarki. Np.: kalkulator oc ac ubezpieczamy-auto.pl ma bardzo rozbudowany formularz, który dość szczegółowo pyta o właściciela danego pojazdu, sam pojazd i historię ubezpieczenia. Daje to efekt w postaci dokładnego przeliczenia propozycji ubezpieczenia zarówno tego obowiązkowego, jak i dobrowolnego. Dodatkową zaletą jest to, że bardzo łatwo o zakup ubezpieczenia za pośrednictwem internetu. Nie trzeba też mieć doświadczenia w tym temacie, ponieważ na każdym etapie zakupu ma się przydatne porady i wskazówki, które pomagają załatwić wszystko szybko i sprawnie.

Porównywarki z pewnością będą coraz bardziej popularne. Nadal jednak wiele osób boi się kupować polisy online i woli jednak umówić się z agentem. Zmiana myślenia następuje wtedy, gdy klienci dokonują zakupu pierwszy raz. Warto dać szansę narzędziom, które nie tylko oszczędzają nasz czas, ale i pieniądze.

Artykuł sponsorowany


autor / źródło:
dodano: 2016-02-16 przeczytano: 2562 razy.


- - - - R E K L A M A - - - -
Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu - Twoje źródło informacji

Wykorzystanie materiałów (tekstów, zdjęć) zamieszczonych na stronach www.zamosconline.pl wymaga zgody redakcji portalu!

Domeny na sprzedaż: krasnobrod.net, wdzydze.net, borsk.net, kredki.com, ciuchland.pl, bobasy.net, naRoztocze.pl, dzieraznia.pl
Projektowanie stron internetowych, kontakt: www.vdm.pl, tel. 604 54 80 50, biuro@vdm.pl
Startuj z nami   Dodaj do ulubionych
Copyright © 2006 by Zamość onLine All rights reserved.        Polityka prywatności i RODO Val de Mar Systemy Komputerowe --> strony internetowe, hosting, programowanie, bazy danych, edukacja, internet