www.zamosconline.pl - Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu
Zamość i Roztocze - redakcja Zamość i Roztocze - formularz kontaktowy Zamość i Roztocze - linkownia stron Zamość i Roztocze - komentarze internautów Zamość i Roztocze - reklama Zamość i Roztocze - galeria foto
Redakcja Kontakt Polecamy Komentarze Reklama Fotogaleria
Witaj w poniedziałek, 18 czerwca 2018, w 169 dniu roku. Pamiętaj o życzeniach dla: Marka, Elżbiety, Amandy.
Czerwcowe przysłowia: Będzie lichym panem, kto roli nie orze przed świętym Janem. [...]

Turystyka: Noclegi, Jedzenie, Kluby i dyskoteki, Komunikacja, Biura podróży Rozrywka: Częst. radiowe, Program TV, Kina, Tapety, e-Kartki, Puzle, Forum Służba zdrowia: Apteki, Przychodnie, Stomatologia Pozostałe: Kościoły, Bankomaty, Samorządy, Szkoły, Alfabet Twórców Zamojskich

www.zamosconline.pl Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu


\Home > W naszym mieście
- - - - R E K L A M A - - - -

 Polecamy domeny:

 kontakt:
   biuro@vdm.pl
   604548050

- - - - POLECAMY - - - -


- - - - R E K L A M A - - - -

Zamość pokonał Lublin, czy pokona też Częstochowę

Zamość pokonał stolicę regionu i inne miasta w województwie lubelskim, w VIII edycji ogólnopolskiego plebiscytu "Świeć się z Energą". Zwycięstwo to dla miasta nagrody dobroczynne - energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10.000 zł oraz awans do II etapu zabawy. Spośród 16 miejscowości wyłoniony w finale laureat, otrzyma nagrody od Grupy Energa o łącznej wartości 50.000 zł. Czy Zamość pokona m. in. Częstochowę i Radom, i zdobędzie tytuł "Świetlnej Stolicy Polski"? Głosy w ogólnopolskim etapie plebiscytu "Świeć się z Energą" można oddawać codziennie na SwiecSie.pl i przez SMS-y do 31 stycznia br.

- Nagrodę (sprzęt AGD o wartości 10 tys.zł. - przyp. red.) chcemy przekazać najbardziej potrzebującym mieszkańcom Zamościa. Zwracamy się z prośbą o wskazanie osób, którym potrzebna jest pomoc i prosimy o zgłaszania do Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie (ul Lwowska 57 w Zamościu) mówi Marek Gajewski, rzecznik prasowy prezydenta Zamościa.

Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, adres i krótki opis sytuacji oraz dane kontaktowe osoby zgłaszającej. Informacje można wysłać drogą mailową na adres administracja@mcpr.zamosc.pl z dopiskiem KONKURS lub można złożyć osobiście w siedzibie MCPR."Świeć się z Energą" to odbywająca się już od 8 lat ogólnopolska zimowa zabawa organizowana przez Grupę Energa, w której wybierane są najpiękniej oświetlone miasta w Polsce. Te, które zdobędą najwięcej głosów mieszkańców i sympatyków, zdobywają nagrody z przeznaczaniem na cele dobroczynne. Plebiscyt podzielony jest na dwa etapy, a od 19 do 31 stycznia trwa finałowe głosowanie.

Do tegorocznego finału plebiscytu miast "Świeć się z Energą" awansowały: Legnica, Inowrocław, Zamość, Gorzów Wielkopolski, Rzgów, Bobowa, Radom, Nysa, Stalowa Wola, Łomża, Wejherowo, Częstochowa, Starachowice, Braniewo, Kalisz, Połczyn-Zdrój.

- Niezmiernie miło nam, że Zamość, który zachwycał świąteczną iluminacją, może wspomóc naszych mieszkańców ofiarowując im prezenty AGD wygrane w plebiscycie "Świeć się z Energą". W ten sposób przedłużymy świąteczny czas kojarzony z obdarowywaniem się, zatrzymując na chwilę magię tych chwil - mówi Andrzej Wnuk, prezydent Zamościa.

Jak zagłosować na miasto?

To, czy Zamość - reprezentant Lubelszczyzny ma szansę na wygraną w II etapie rywalizacji i pomoc potrzebującym mieszkańcom z placówek społecznych, zależy od głosowania mieszkańców i sympatyków miasta z całej Polski. Głosować na Zamość można codziennie bez ograniczeń przez stronę internetową SwiecSie.pl, w zakładce "Plebiscyt Świetlna Stolica Polski", poprzez aplikację "Plebiscyt miast" oraz poprzez SMS-y, wysyłając wiadomość o treści MIASTO143 na nr 71750 (koszt sms to 1,23 zł z VAT).


autor / źródło:
dodano: 2017-01-23 przeczytano: 2533 razy.


- - - - R E K L A M A - - - -
- - - - POLECAMY - - - -
Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu - Twoje źródło informacji

Wykorzystanie materiałów (tekstów, zdjęć) zamieszczonych na stronach www.zamosconline.pl wymaga zgody redakcji portalu!

Domeny na sprzedaż: krasnobrod.net, wdzydze.net, borsk.net, kredki.com, ciuchland.pl, bobasy.net, naRoztocze.pl, dzieraznia.pl
Projektowanie stron internetowych, kontakt: www.vdm.pl, tel. 604 54 80 50, biuro@vdm.pl
Startuj z nami   Dodaj do ulubionych
Copyright © 2006 by Zamość onLine All rights reserved.        Polityka prywatności i RODO Val de Mar Systemy Komputerowe --> strony internetowe, hosting, programowanie, bazy danych, edukacja, internet