www.zamosconline.pl - Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu
Zamość i Roztocze - redakcja Zamość i Roztocze - formularz kontaktowy Zamość i Roztocze - linkownia stron Zamość i Roztocze - komentarze internautów Zamość i Roztocze - reklama Zamość i Roztocze - galeria foto
Redakcja Kontakt Polecamy Komentarze Reklama Fotogaleria
Witaj w poniedziałek, 20 listopada 2017, w 324 dniu roku. Pamiętaj o życzeniach dla: Anatola, Sędzimira, Feliksy, Oktawiusza.
Listopadowe przysłowia: Święty Marcin jedzie błoniem siwym koniem. [...]

Turystyka: Noclegi, Jedzenie, Kluby i dyskoteki, Komunikacja, Biura podróży Rozrywka: Częst. radiowe, Program TV, Kina, Tapety, e-Kartki, Puzle, Forum Służba zdrowia: Apteki, Przychodnie, Stomatologia Pozostałe: Kościoły, Bankomaty, Samorządy, Szkoły, Alfabet Twórców Zamojskich

www.zamosconline.pl Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu


\Home > W naszym mieście
- - - - R E K L A M A - - - -

 Polecamy domeny:

 kontakt:
   biuro@vdm.pl
   604548050

- - - - R E K L A M A - - - -

Szansa dla obu stron

Po raz drugi w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy do Zamościa przyjechała delegacja samorządowców i przedsiębiorców z Iranu. W środę, 25 stycznia w Zamościu odbył się cykl spotkań biznesowych mających na celu zapoczątkowanie zaawansowanych kontaktów gospodarczych przedsiębiorców z Zamojszczyzny ze stroną irańską.

Delegacja irańska gości w naszym województwie od poniedziałku, 23 stycznia. Jej trzon stanowią samorządowcy i przedsiębiorcy z prowincji Chuzestan, regionu partnerskiego Lubelszczyzny. Goście z Azji odwiedzili m.in. Zakłady Azotowe w Puławach, spółkę Sipma i fabrykę Ursus. We wtorkowy wieczór pojawili się w Zamościu. Zasadnicze spotkania biznesowe zaplanowano na środowy poranek.- O to nam właśnie chodzi - mówi Jacek Socha, prezes Unii Szefów Firm Zamojszczyzny. - 20-osobowa delegacja z Iranu przywiozła do nas masę pomysłów. Cieszę się, że nasi przedsiębiorcy podjęli temat i w czasie bezpośrednich spotkań pojawiła się szansa na nawiązanie współpracy -dodaje prezes Socha.

Na czele delegacji, podobnie jak przed rokiem, stanął ambasador Iranu w Polsce, Ramin Mehmanparast. W czasie oficjalnego spotkania z dziennikarzami towarzyszył mu Gholamreza Shariati, gubernator prowincji Chuzestan.

- Region Chuzestan jest idealnym miejscem do rozwoju działalności. Znajdziecie tu Państwo otwartych ludzi i dobry klimat do współpracy - przekonywali ambasador Mehmanparast i gubernator Shariati.

Po części oficjalnej odbył się panel dwustronnych spotkań przedsiębiorców z Zamojszczyzny i irańskiego Chuzestan. Nawiązano ciekawe kontakty, które mogą ewoluować w stronę daleko idących kontaktów handlowych. Na to liczyli prezydent Zamościa Andrzej Wnuk i Arkadiusz Bratkowski, członek zarządu województwa lubelskiego.

Wizyta delegacji irańskiej w Zamościu jest wspólnym przedsięwzięciem Miasta Zamość, Unii Szefów Firm Zamojszczyzny i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.


autor / źródło: PO / USzFZ
dodano: 2017-01-25 przeczytano: 2441 razy.Zobacz podobne:
     Nowe czasy - nowe wyzwania / 2017-10-21
     Nowa kadencja władz Unii Szefów / 2017-07-05
     Zwierzyniec w roli głównej / 2017-01-24
     Nowy rok w Unii Szefów / 2017-01-13
     USzF: Gmina do miasta, przyroda dla biznesu / 2016-09-19
     Członkowie Unii Szefów Firm Zamojszczyzny zamknęli pierwsze półrocze / 2016-07-02
     Klimat Armenii w Zamościu / 2016-05-10
     W Zamościu tkwi potencjał / 2015-05-27

Warto przeczytać:
     Młodzież z Włoch w III LO / 2017-10-07
     Kwesta na cmentarzu parafialnym w Zamościu / 2017-10-26
     "Dekalog Polaka", czyli Dzień Niepodległości w Zamościu / 2017-11-12
     Rekordowy wynik kwesty na zamojskiej nekropolii / 2017-11-02
     Uroczystości pogrzebowe dwóch Żołnierzy Wyklętych - płk. "Jara" i kpt. "Eama" / 2017-10-11- - - - R E K L A M A - - - -
- - - - POLECAMY - - - -
Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu - Twoje źródło informacji

Wykorzystanie materiałów (tekstów, zdjęć) zamieszczonych na stronach www.zamosconline.pl wymaga zgody redakcji portalu!

Domeny na sprzedaż: krasnobrod.net, wdzydze.net, borsk.net, kredki.com, ciuchland.pl, bobasy.net, naRoztocze.pl, dzieraznia.pl
Projektowanie stron internetowych, kontakt: www.vdm.pl, tel. 604 54 80 50, biuro@vdm.pl
Startuj z nami   Dodaj do ulubionych
Copyright © 2006 by Zamość onLine All rights reserved.        Polityka prywatności Val de Mar Systemy Komputerowe --> strony internetowe, hosting, programowanie, bazy danych, edukacja, internet