www.zamosconline.pl - Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu
Zamość i Roztocze - redakcja Zamość i Roztocze - formularz kontaktowy Zamość i Roztocze - linkownia stron Zamość i Roztocze - komentarze internautów Zamość i Roztocze - reklama Zamość i Roztocze - galeria foto
Redakcja Kontakt Polecamy Komentarze Reklama Fotogaleria
Witaj w poniedziałek, 16 lipca 2018, w 197 dniu roku. Pamiętaj o życzeniach dla: Mariki, Benity, Aleksego, Dzierżysława, Marii, Ruty.
Lipcowe przysłowia: Kto latem pracuje, zimą głodu nie poczuje. [...]

Turystyka: Noclegi, Jedzenie, Kluby i dyskoteki, Komunikacja, Biura podróży Rozrywka: Częst. radiowe, Program TV, Kina, Tapety, e-Kartki, Puzle, Forum Służba zdrowia: Apteki, Przychodnie, Stomatologia Pozostałe: Kościoły, Bankomaty, Samorządy, Szkoły, Alfabet Twórców Zamojskich

www.zamosconline.pl Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu


\Home > Zapowiedź
- - - - R E K L A M A - - - -

 Polecamy domeny:

 kontakt:
   biuro@vdm.pl
   604548050

- - - - POLECAMY - - - -


- - - - R E K L A M A - - - -

"Kino pod gwiazdami" na lato 2017

Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu, Miasto Zamość oraz Hotel Mercure Zamość Stare Miasto zapraszają na "Kino pod gwiazdami". Wakacyjne projekcje plenerowe będą wyświetlane w wybrane soboty od 1 lipca do 26 sierpnia na dziedzińcu Hotelu Mercure. Wstęp wolny.

Natomiast inauguracja "Kina pod gwiazdami" odbyła się 5 czerwca br. i rozpoczynała tydzień z kulturą włoską w Zamościu, w ramach jedenastej edycji Zamojskiego Festiwal Kultury "arte, cultura, musica e...", który jest organizowany przez Orkiestrę Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.Na dobry początek, na dziedzińcu Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto, kinomanom zaprezentowano film włoski "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Obraz pokazuje grupę przyjaciół, która podczas wspólnej kolacji postanawia w ramach niewinnej zabawy upublicznić wszystkie swoje e-maile, rozmowy i wzajemnie skrywane tajemnice. Ta słodko-gorzka tragikomedia staje się dosadną krytyką człowieka współczesnego.

Kolejne projekcje będą się rozpoczynać o godz. 21.00. Oby tylko lato dopisało. A w repertuarze "Kina pod gwiazdami" 2017:

1.07.2017 - "Młodość", film twórcy nagrodzonego Oscarem "Wielkiego piękna". Paolo Sorrentino przedstawia olśniewającą wizualnie, pełną emocji i błyskotliwego humoru opowieść o gościach luksusowego hotelu u podnóża Alp.

15.07.2017 - "Carrie Pilby", urokliwa komedia o genialnej nastolatce, próbującej odnaleźć szczęście. Film na podstawie powieści Carren Lisner.

22.07.2017- "Życie animowane" - niezwykle ciepły i poruszający dokument potwierdzający maksymę, że najlepsze scenariusze pisze samo życie. Wyróżniony miejscem na krótkiej liście kandydatów do oscarowej nominacji 2017.29.07.2017 - "Julieta", to wielki powrót Pedro Almodóvara. W swoim nowym filmie reżyser "Porozmawiaj z nią" i "Volver" wraca do rzeczywistości, w której czuje się najlepiej: świata kobiet i ich namiętności.

5.08.2017 - "Neonowy byk", wciągająca opowieść o czwórce wiecznych podróżników, która jest równocześnie metaforą stale przeobrażającej się Brazylii. Film został nagrodzony na MFF w Wenecji' 2015 oraz Warszawskim Festiwalu Filmowym '2015.

26.08.2017S - "Karb", czarna komedia, osobliwy przykład filmu przygodowego zrealizowanego w naturalistycznej estetyce nowego kina rumuńskiego, w którym twórcy do perfekcji opanowali umiejętność opowiadania fascynujących historii za pomocą prostej formy.


autor / źródło: Teresa Madej
dodano: 2017-06-24 przeczytano: 2568 razy.


- - - - R E K L A M A - - - -
- - - - POLECAMY - - - -

Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu - Twoje źródło informacji

Wykorzystanie materiałów (tekstów, zdjęć) zamieszczonych na stronach www.zamosconline.pl wymaga zgody redakcji portalu!

Domeny na sprzedaż: krasnobrod.net, wdzydze.net, borsk.net, kredki.com, ciuchland.pl, bobasy.net, naRoztocze.pl, dzieraznia.pl
Projektowanie stron internetowych, kontakt: www.vdm.pl, tel. 604 54 80 50, biuro@vdm.pl
Startuj z nami   Dodaj do ulubionych
Copyright © 2006 by Zamość onLine All rights reserved.        Polityka prywatności i RODO Val de Mar Systemy Komputerowe --> strony internetowe, hosting, programowanie, bazy danych, edukacja, internet

Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/valdemaro/zamol/www/text.php on line 715