www.zamosconline.pl - Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu
Zamość i Roztocze - redakcja Zamość i Roztocze - formularz kontaktowy Zamość i Roztocze - linkownia stron Zamość i Roztocze - komentarze internautów Zamość i Roztocze - reklama Zamość i Roztocze - galeria foto
Redakcja Kontakt Polecamy Komentarze Reklama Fotogaleria
Witaj w piątek, 14 grudnia 2018, w 348 dniu roku. Pamiętaj o życzeniach dla: Alfreda, Izydora, Jana.
Grudniowe przysłowia: Grudzień gdy łagodny wszędzie, cała zima dzieckiem będzie. [...]

Turystyka: Noclegi, Jedzenie, Kluby i dyskoteki, Komunikacja, Biura podróży Rozrywka: Częst. radiowe, Program TV, Kina, Tapety, e-Kartki, Puzle, Forum Służba zdrowia: Apteki, Przychodnie, Stomatologia Pozostałe: Kościoły, Bankomaty, Samorządy, Szkoły, Alfabet Twórców Zamojskich

www.zamosconline.pl Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu


\Home > Akcje i konkursy
- - - - R E K L A M A - - - -

 Polecamy domeny:

 kontakt:
   biuro@vdm.pl
   604548050

- - - - R E K L A M A - - - -

Early Cash Out, czyli jak wypłacić środki przed końcem zakładu?

Artykuł sponsorowany

Czasem zdarza nam się pomylić lub zrobić coś nie tak, jak sobie założyliśmy i obstawianie zakładów u bukmachera nie jest tu wyjątkiem. Jeżeli gramy z LvBet i popełniliśmy błąd przy obstawianiu lub po prostu zmieniliśmy zdanie, od teraz możemy skorzystać z nowej opcji dostępnej na platformie. Dzięki Cash-Out z łatwością wycofamy środki z nawet najmniejszego zakładu, dzięki czemu będziemy mogli przeznaczyć je na inny zakład lub uchronić przed konsekwencjami pomyłki podczas zawierania zakładu.

 

Jak to działa?

Early Cash Out to zupełnie nowa usługa od LvBet, jednego z największych legalnych bukmacherów działających w Polsce. Operator posiada szeroką ofertę na różne wydarzenia sportowe, prowadzi ciekawy program partnerski i oferuje różnego rodzaju bonusy. Teraz do wachlarza opcji dołącza możliwość wypłacenia środków z kuponu przed jego zakończeniem, o ile nie ma na nim żadnego przegranego zakładu. Opcja jest dostępna dla kuponów pojedynczych oraz kombi.

Cash-Out bazuje na aktualnych kursach wyznaczonych dla obstawionego wydarzenia i środki są zwracane zgodnie z nimi. Może się zdarzyć, że opcja nie będzie dostępna - w takim wypadku warto chwilę odczekać, aż kursy zostaną zaktualizowane. Po tej operacji opcja powinna być już dostępna.  

Bonusy i zwroty nie mają znaczenia

Usługa wcześniejszej wypłaty nie łączy się z bonusowymi kuponami. Jeżeli jednak mamy na swoim zakładzie zanotowany zwrot, nie ma on wpływu na dostępność Cash-Out. Wypłata zostanie pomniejszona automatycznie o już zwróconą wcześniej kwotę. Aby skorzystać z opcji nie musimy zawierać kuponów na żadną minimalną stawkę - jest ona taka sama, jak minimum dla kuponu i wynosi 50 groszy.

LvBet udostępnia nową usługę zarówno w przypadku platformy, jak i aplikacji mobilnej. Dzięki temu niezależnie od tego, na czym gramy, możemy szybko wycofać swoje środki z zakładu i np. ulokować je gdzie indziej. Opcja ta sprawdza się również w przypadku, gdy chcemy zminimalizować ryzyko przegrania zakładu.  

Early Cash Out to innowacyjna usługa, dzięki której gracze mają większą kontrolę nad środkami zgromadzonymi na swoim koncie i wykorzystywanymi do obstawiania zakładów. Jest ona dostępna zarówno dla zakładów przedmeczowych, jak i tych zawieranych na żywo. O ile nie posiadamy na kuponie przegranego zakładu, możemy z łatwością cofnąć środki na swoje konto i rozdysponować je w inny sposób lub wypłacić na konto w banku. Cash-Out działa z kuponami, na których już zanotowano zwrot, jednak nie jest dostępny w przypadku zakładów bonusowych.

Artykuł sponsorowany


autor / źródło: LH
dodano: 2018-08-01 przeczytano: 303 razy.


- - - - R E K L A M A - - - -
Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu - Twoje źródło informacji

Wykorzystanie materiałów (tekstów, zdjęć) zamieszczonych na stronach www.zamosconline.pl wymaga zgody redakcji portalu!

Domeny na sprzedaż: krasnobrod.net, wdzydze.net, borsk.net, kredki.com, ciuchland.pl, bobasy.net, naRoztocze.pl, dzieraznia.pl
Projektowanie stron internetowych, kontakt: www.vdm.pl, tel. 604 54 80 50, biuro@vdm.pl
Startuj z nami   Dodaj do ulubionych
Copyright © 2006 by Zamość onLine All rights reserved.        Polityka prywatności i RODO Val de Mar Systemy Komputerowe --> strony internetowe, hosting, programowanie, bazy danych, edukacja, internet