www.zamosconline.pl - Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu
Zamość i Roztocze - redakcja Zamość i Roztocze - formularz kontaktowy Zamość i Roztocze - linkownia stron Zamość i Roztocze - komentarze internautów Zamość i Roztocze - reklama Zamość i Roztocze - galeria foto
Redakcja Kontakt Polecamy Komentarze Reklama Fotogaleria
Witaj w środę, 14 listopada 2018, w 318 dniu roku. Pamiętaj o życzeniach dla: Rogera, Serafina, Emila, Judyty, Wawrzyńca.
Listopadowe przysłowia: Święty Marcin jedzie błoniem siwym koniem. [...]

Turystyka: Noclegi, Jedzenie, Kluby i dyskoteki, Komunikacja, Biura podróży Rozrywka: Częst. radiowe, Program TV, Kina, Tapety, e-Kartki, Puzle, Forum Służba zdrowia: Apteki, Przychodnie, Stomatologia Pozostałe: Kościoły, Bankomaty, Samorządy, Szkoły, Alfabet Twórców Zamojskich

www.zamosconline.pl Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu


\Home > W naszym mieście
- - - - R E K L A M A - - - -

 Polecamy domeny:

 kontakt:
   biuro@vdm.pl
   604548050

- - - - R E K L A M A - - - -

Zamość wśród "7 Cudów Polski na 100-lecie Niepodległości"

Zamość znalazł się w prestiżowym gronie laureatów plebiscytu Cudów Polski na 100-lecie Niepodległości. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się podczas uroczystej gali, która odbyła się na targach III World Travel Show 2018 w Nadarzynie (19.10.).

Stare Miasto w Zamościu, które zajęło II miejsce na liście "7 Cudów Polski na 100-lecie Niepodległości" rywalizowało z: Torunie - I miejsce - oraz Ulicą Piotrkowską w Łodzi Katedrą Gnieźnieńską, Zamkiem Książ w Wałbrzychu, Zamkiem w Mosznej, Królewskimi Kopalniami Soli w Wieliczce i Bochni.

Zaszczytny tytuł odebrał w imieniu Zamościa, Damian Miechowicz, dyrektor Wydziału Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy idealne renesansowe miasto Zamość znalazło się na zaszczytnej liście "7 cudów Polski" w 2007 r. za sprawą plebiscytu "Rzeczpospolitej". Wygranie wówczas z Rynkiem Głównym i zespołem staromiejskim w Krakowie było istnym "cudem".

Organizatorami konkursu są Ptak Warsaw Expo (organizator największych w Polsce targów turystycznych World Travel Show), wraz z Radiem Zet, portalem WP oraz Tygodnikiem "Wprost".


autor / źródło: Teresa Madej
dodano: 2018-10-20 przeczytano: 113 razy.


- - - - R E K L A M A - - - -
Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu - Twoje źródło informacji

Wykorzystanie materiałów (tekstów, zdjęć) zamieszczonych na stronach www.zamosconline.pl wymaga zgody redakcji portalu!

Domeny na sprzedaż: krasnobrod.net, wdzydze.net, borsk.net, kredki.com, ciuchland.pl, bobasy.net, naRoztocze.pl, dzieraznia.pl
Projektowanie stron internetowych, kontakt: www.vdm.pl, tel. 604 54 80 50, biuro@vdm.pl
Startuj z nami   Dodaj do ulubionych
Copyright © 2006 by Zamość onLine All rights reserved.        Polityka prywatności i RODO Val de Mar Systemy Komputerowe --> strony internetowe, hosting, programowanie, bazy danych, edukacja, internet