Witaj w piątek, 19 kwietnia 2024, w 110 dniu roku. Pamiętaj o życzeniach dla: Adolfa, Tymona, Pafnucego.
Kwietniowe przysłowia: Kwiecień co deszczem rosi, wiele owoców przynosi. [...]

Turniej o Puchar Prezesa KS Hetman rocznika 95/96

Podczas gdy na boisku za Rotundą w meczu sparingowym grała pierwsza drużyna Hetmana, na parkiecie hali OSiR rozegrany został trzeci Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa KS Hetman Zamość.
Tym razem rywalizowały zespoły złożone z zawodników rocznika 1995/96.
W turnieju wzięło udział 9 drużyn z 6 klubów. Drużyny zostały podzielone na 3 grupy

Grupa A: KS Hetman II, Granica Lubycza Królewska, Kovel I
Grupa B: MUKS Kraśnik, Kovel II, AMSPN I
Grupa C: AMSPN II, OMEGA Stary Zamość, KS Hetman I

Zwycięzcy grup grali o miejsca 1-3, drużyny z miejsca drugiego o miejsca 4-6, zaś z miejsca 3 o miejsca 7-9.

AMSPN I - Omega 2 : 0

Zwycięzcą turnieju została prowadzona przez Wojciecha Rycaka, byłego zawodnika KS Hetman drużyna AMSPN II Hetman Zamość.

Ostateczna kolejność turnieju:

(1) AMSPN II, (2) MUKS Kraśnik, (3) Kovel I, (4) KS Hetman I, (5) Kovel II, (6) Granica, (7) AMSPN I, (8) KS Hetman II, (9) Omega.

Najlepszym strzelcem turnieju został Damian Szymański, zawodnik MUKS Kraśnik, który 7 razy trafił do bramki przeciwników. Za najlepszego bramkarza uznano Patryka Kierepkę z KS Hetman Zamość.

dodano: 2008-02-25 przeczytano: 3888 razy.