www.zamosconline.pl - Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu
Zamość i Roztocze - redakcja Zamość i Roztocze - formularz kontaktowy Zamość i Roztocze - linkownia stron Zamość i Roztocze - komentarze internautów Zamość i Roztocze - reklama Zamość i Roztocze - galeria foto
Redakcja Kontakt Polecamy Komentarze Reklama Fotogaleria
Witaj w czwartek, 20 września 2018, w 263 dniu roku. Pamiętaj o życzeniach dla: Filipiny, Eustachego, Faustyny, Ireny.
Wrześniowe przysłowia: Na święty Mateusz płaszcz wdziej, a na święty Michał futro miej. [...]

Turystyka: Noclegi, Jedzenie, Kluby i dyskoteki, Komunikacja, Biura podróży Rozrywka: Częst. radiowe, Program TV, Kina, Tapety, e-Kartki, Puzle, Forum Służba zdrowia: Apteki, Przychodnie, Stomatologia Pozostałe: Kościoły, Bankomaty, Samorządy, Szkoły, Alfabet Twórców Zamojskich

www.zamosconline.pl Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu


\Home > Zapowiedź
- - - - R E K L A M A - - - -

 Polecamy domeny:

 kontakt:
   biuro@vdm.pl
   604548050

- - - - POLECAMY - - - -


- - - - R E K L A M A - - - -

III Transgraniczne Targi Pracy

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Zamościu przy współpracy z Ochotniczymi Hufcami Pracy oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zamościu zapraszają na III Transgraniczne Targi Pracy, które odbędą się 18 kwietnia 2012 r. w godzinach 10.00 - 14.00 w obiektach Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Targi organizowane są w ramach projektu "Kadry dla gospodarki transgranicznej. Program wzmocnienia potencjału dydaktycznego WSZiA w Zamościu" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Patronat honorowy nad imprezą objął Marcin Zamoyski, prezydent m. Zamościa.

Adresowane są do studentów, absolwentów szkół wyższych i ponadgimnazjalnych oraz wszystkich pozostałych osób, które chcą podjąć pracę. Udział w targach jest świetną okazją do poznania możliwości lokalnego rynku pracy, do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy stałej, dorywczej, staży i praktyk zawodowych oraz wymogami rekrutacyjnymi w poszczególnych firmach. Dla wystawców, czyli firm i instytucji oferujących pracę, jest to świetna okazja do pozyskania pracowników, stażystów, do zaprezentowania swojej działalności, a także do nawiązania współpracy z instytucjami otoczenia biznesu, jak Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu, Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie (PIP), itp.

Udział w III Transgranicznych Targach Pracy zapowiedziało ponad 60 wystawców, w tym również instytucje z Niemiec i Ukrainy. Są to przedstawiciele różnych branż: m.in. technicznych, budowlanych, ekonomicznych, finansowych, prawniczych, szkoleniowych i pośrednictwa pracy.

Podczas targów zorganizowane będą rozmaite szkolenia i warsztaty. Powiatowy Urząd Pracy przedstawi formy wsparcia pracodawców, a firma szkoleniowa Meritum Training przybliży uczestnikom obecnie bardzo modne zagadnienie jakim jest coaching. Szkoleniowcy wyjaśnią dlaczego ten z angielska brzmiący termin nie zawsze jest odpowiednio rozumiany i jak przydatny może być coaching dla pracodawców i pracowników. Osoby poszukujące pracy, podczas warsztatów, zdobędą wiedzę na temat skutecznych zachowań na rynku pracy, dowiedzą się jak wykorzystać swój potencjał i nastawić się na osiąganie sukcesów. Pracownicy i studenci Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji przedstawią założenia procesu rekrutacji i selekcji pracowników oraz pomogą przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

- Czasami naprawdę ważne są szczegóły, dotyczące np. gestykulacji, ubioru i umiejętność opanowania stresu - mówi Zofia Kiełbińska - Ryń, szefowa Biura Karier w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Dlatego warto wziąć udział w warsztatach, które poprowadzą studentki pedagogiki naszej uczelni na temat "Mowa ciała podczas rozmowy kwalifikacyjnej". Autoprezentacja, poszukiwanie w sobie mocnych stron, umiejętność zapanowania nad swoim ciałem w stresujących okolicznościach rozmowy z potencjalnym pracodawcą - to elementy warsztatów, które będą prezentowane podczas targów.

Udział w targach jest bezpłatny. Zapraszamy!


autor / źródło: Katarzyna Kimak
dodano: 2012-04-11 przeczytano: 2264 razy.Zobacz podobne:
     Hetmańskie Targi Pracy po raz szósty / 2011-10-22
     Mini targi pracy w Ekonomiku / 2011-04-07
     Były targi - jest praca / 2011-03-19
     II Transgraniczne Targi Pracy- opinie uczestników / 2011-03-19
     II Transgraniczne Targi Pracy / 2011-03-08
     IV Hetmańskie Targi Pracy / 2010-10-07
     Rekordowa Frekwencja na III Hetmańskich Targach Pracy / 2010-04-27
     Pieniądze nie tylko dla zuchwałych / 2010-03-20
     I Transgraniczne Targi Pracy / 2010-02-23
     Szukasz pracy? Przyjdź na II Hetmańskie Targi Pracy / 2009-11-17
     Szukali nowego pracodawcy / 2009-05-29
     I Hetmańskie Targi Pracy w Zamościu / 2009-05-25
     "Twoja kariera w Twoich rękach". Targi Edukacji i Pracy / 2008-05-26
     Ogólnopolskie Targi Pracy OHP / 2007-10-01

Warto przeczytać:
     Posłowie Kukiz i Sachajko spotkają się z mieszkańcami regionu / 2018-08-31
     6. ZFF "Spotkania z historią" - pokaz filmu "Niedokończone msze wołyńskie" / 2018-08-09
     Wydarzenia specjalne 6. ZFF "Spotkania z historią / 2018-08-15
     98. rocznica bitwy pod Komarowem / 2018-08-17
     Bolesław Leśmian w ilustracji / 2018-08-15- - - - R E K L A M A - - - -
- - - - POLECAMY - - - -

Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu - Twoje źródło informacji

Wykorzystanie materiałów (tekstów, zdjęć) zamieszczonych na stronach www.zamosconline.pl wymaga zgody redakcji portalu!

Domeny na sprzedaż: krasnobrod.net, wdzydze.net, borsk.net, kredki.com, ciuchland.pl, bobasy.net, naRoztocze.pl, dzieraznia.pl
Projektowanie stron internetowych, kontakt: www.vdm.pl, tel. 604 54 80 50, biuro@vdm.pl
Startuj z nami   Dodaj do ulubionych
Copyright © 2006 by Zamość onLine All rights reserved.        Polityka prywatności i RODO Val de Mar Systemy Komputerowe --> strony internetowe, hosting, programowanie, bazy danych, edukacja, internet