www.zamosconline.pl - Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu
Zamość i Roztocze - redakcja Zamość i Roztocze - formularz kontaktowy Zamość i Roztocze - linkownia stron Zamość i Roztocze - komentarze internautów Zamość i Roztocze - reklama Zamość i Roztocze - galeria foto
Redakcja Kontakt Polecamy Komentarze Reklama Fotogaleria
Witaj w czwartek, 24 stycznia 2019, w 24 dniu roku. Pamiętaj o życzeniach dla: Felicji, Tymoteusza, Feliksa, Mirogniewa.
Styczniowe przysłowia: Bój się w styczniu wiosny, bo marzec zazdrosny. [...]

Turystyka: Noclegi, Jedzenie, Kluby i dyskoteki, Komunikacja, Biura podróży Rozrywka: Częst. radiowe, Program TV, Kina, Tapety, e-Kartki, Puzle, Forum Służba zdrowia: Apteki, Przychodnie, Stomatologia Pozostałe: Kościoły, Bankomaty, Samorządy, Szkoły, Alfabet Twórców Zamojskich

www.zamosconline.pl Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu


\Home > Publicystyka
- - - - R E K L A M A - - - -

 Polecamy domeny:

 kontakt:
   biuro@vdm.pl
   604548050

- - - - R E K L A M A - - - -

Pożegnanie Stefana Wosiury

W piątek w ostatnią drogę został odprowadzony Stefan Wosiura, człowiek przez lata związany z drużyną piłkarską Klubu Sportowego Hetman Zamość.

Kiedy kolega zapytał mnie od kiedy Pan Stefan pracował w Hetmanie, po chwili zastanowienia odpowiedziałem, że od zawsze. Bo odkąd pamiętam, ten człowiek zawsze był gdzieś blisko zamojskiej piłki.Pracę w zamojskim klubie rozpoczął w połowie lat 80., jeszcze wtedy gdy Hetman był klubem wielosekcyjnym. Pełnił przeróżne funkcje, począwszy od kierownika sekcji piłkarskiej, przez kierownika pierwszej drużyny, a skończywszy kilka lat temu, wraz z wycofaniem z rozgrywek drużyny rezerw, jako kierownik tej drużyny.

Był dość charakterystyczną postacią, i zapewne pomimo tego, że KS Hetman już od kilku lat nie funkcjonuje, kibicom na stałe pozostał w pamięci .

Stefan Wosiura zmarł we wtorek (30 października), został pochowany na cmentarzu w Tarnogórze.


Stefan Wosiura na ławce rezerwowych drugoligowego KS Hetman Zamość - wiosna 1998. Obok trenerzy Zbigniew Pająk i Czesław Palik.


Stefan Wosiura na ławce rezerwowych trzecioligowego KS Hetman Zamość - wiosna 1988. Obok m.in. trener Roman Nowosad i lekarz klubowy Jacek Ziółkowski.


autor / źródło: wald
dodano: 2012-11-05 przeczytano: 3069 razy.


- - - - R E K L A M A - - - -
- - - - POLECAMY - - - -

Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu - Twoje źródło informacji

Wykorzystanie materiałów (tekstów, zdjęć) zamieszczonych na stronach www.zamosconline.pl wymaga zgody redakcji portalu!

Domeny na sprzedaż: krasnobrod.net, wdzydze.net, borsk.net, kredki.com, ciuchland.pl, bobasy.net, naRoztocze.pl, dzieraznia.pl
Projektowanie stron internetowych, kontakt: www.vdm.pl, tel. 604 54 80 50, biuro@vdm.pl
Startuj z nami   Dodaj do ulubionych
Copyright © 2006 by Zamość onLine All rights reserved.        Polityka prywatności i RODO Val de Mar Systemy Komputerowe --> strony internetowe, hosting, programowanie, bazy danych, edukacja, internet