www.zamosconline.pl - Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu
Zamość i Roztocze - redakcja Zamość i Roztocze - formularz kontaktowy Zamość i Roztocze - linkownia stron Zamość i Roztocze - komentarze internautów Zamość i Roztocze - reklama Zamość i Roztocze - galeria foto
Redakcja Kontakt Polecamy Komentarze Reklama Fotogaleria
Witaj w wtorek, 17 października 2017, w 290 dniu roku. Pamiętaj o życzeniach dla: Wiktora, Marity, Sulisławy, Małgorzaty.
Październikowe przysłowia: [...]

Turystyka: Noclegi, Jedzenie, Kluby i dyskoteki, Komunikacja, Biura podróży Rozrywka: Częst. radiowe, Program TV, Kina, Tapety, e-Kartki, Puzle, Forum Służba zdrowia: Apteki, Przychodnie, Stomatologia Pozostałe: Kościoły, Bankomaty, Samorządy, Szkoły, Alfabet Twórców Zamojskich

www.zamosconline.pl Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu


\Home > Zapowiedź
- - - - R E K L A M A - - - -

 Polecamy domeny:

 kontakt:
   biuro@vdm.pl
   604548050

- - - - POLECAMY - - - -


- - - - R E K L A M A - - - -

"Grajmy Razem" - zagrają duety fortepianowe

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu zaprasza na III OGÓLNOPOLSKI KONKURS DUETÓW FORTEPIANOWYCH "Grajmy Razem" objęty patronatem Prezydenta Miasta Zamość p. Marcina Zamoyskiego oraz Centrum Edukacji Artystycznej - jednostki Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zmagania konkursowe młodych pianistów kameralistów z całego kraju rozpoczną się 27 marca 2014 r. o godz. 9.30 i potrwają do godz. 18.00. Przesłuchania odbędą się w sali koncertowej szkoły przy ul. Kościuszki 5.

O godz. 18.30 zapraszamy na recital znakomitego duetu fortepianowego RAVEL PIANO DUO - wstęp wolny.

Następnego dnia (28 marca) przesłuchania rozpoczną się o godz. 9.30 i potrwają do 14.30.

W programie popołudniowym znajdzie się wykład przygotowany przez prof. Marię Serafin na temat "Nie ma interpretacji bez techniki", przewidziany na godz. 16.30.

Podsumowaniem dnia będzie Koncert Laureatów połączony z wręczeniem dyplomów i nagród, który zaplanowany jest na godz. 17.00.

W konkursie weźmie udział ponad 120 wykonawców, w tym uczniowie z Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego, Szczebrzeszyna i Krasnegostawu.

Przesłuchania konkursowe są otwarte dla publiczności. Zapraszamy!


autor / źródło: org.
dodano: 2014-03-17 przeczytano: 2314 razy.Tagi:

Zobacz podobne:

Warto przeczytać:- - - - R E K L A M A - - - -- - - - POLECAMY - - - -

Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu - Twoje źródło informacji

Wykorzystanie materiałów (tekstów, zdjęć) zamieszczonych na stronach www.zamosconline.pl wymaga zgody redakcji portalu!

Domeny na sprzedaż: krasnobrod.net, wdzydze.net, borsk.net, kredki.com, ciuchland.pl, bobasy.net, naRoztocze.pl, dzieraznia.pl
Projektowanie stron internetowych, kontakt: www.vdm.pl, tel. 604 54 80 50, biuro@vdm.pl
Startuj z nami   Dodaj do ulubionych
Copyright © 2006 by Zamość onLine All rights reserved.        Polityka prywatności Val de Mar Systemy Komputerowe --> strony internetowe, hosting, programowanie, bazy danych, edukacja, internet