www.zamosconline.pl - Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu
Zamość i Roztocze - redakcja Zamość i Roztocze - formularz kontaktowy Zamość i Roztocze - linkownia stron Zamość i Roztocze - komentarze internautów Zamość i Roztocze - reklama Zamość i Roztocze - galeria foto
Redakcja Kontakt Polecamy Komentarze Reklama Fotogaleria
Witaj w wtorek, 17 października 2017, w 290 dniu roku. Pamiętaj o życzeniach dla: Wiktora, Marity, Sulisławy, Małgorzaty.
Październikowe przysłowia: [...]

Turystyka: Noclegi, Jedzenie, Kluby i dyskoteki, Komunikacja, Biura podróży Rozrywka: Częst. radiowe, Program TV, Kina, Tapety, e-Kartki, Puzle, Forum Służba zdrowia: Apteki, Przychodnie, Stomatologia Pozostałe: Kościoły, Bankomaty, Samorządy, Szkoły, Alfabet Twórców Zamojskich

www.zamosconline.pl Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu


\Home > Zapowiedź
- - - - R E K L A M A - - - -

 Polecamy domeny:

 kontakt:
   biuro@vdm.pl
   604548050

- - - - POLECAMY - - - -


- - - - R E K L A M A - - - -

IV Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych "GRAJMY RAZEM"

Już po raz czwarty będziemy mieć okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zamościu - IV Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych "GRAJMY RAZEM" . Konkurs odbędzie się w dniach 26-28 marca 2015 roku.

Przesłuchania uczniów szkół z całej Polski można obserwować od godz. 10.00 w czwartek i piątek.

Pierwszego dnia konkursu o godz. 17.00 odbędzie się NADZWYCZAJNY KONCERT, w którym usłyszymy trzy Koncerty na dwa fortepiany i orkiestrę smyczkową Jana Sebastiana Bacha w wykonaniu znakomitych pianistów: Edwarda Wolanina, przewodniczącego jury naszego konkursu oraz Marii Wójcik i Radosława Sobczaka - wykładowców Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Zamojskich Symfoników pod kierownictwem muzycznym Piotra Redeła.

W drugim dniu o godz. 16.30 zapraszamy na wykład prof. Marii Serafin jurorki naszego konkursu i wykładowcy na Akademii Muzycznej w Katowicach. Tematem wykładu będzie "Symbolika w muzyce Jana Sebastiana Bacha".

Po wykładzie ok. godz. 17.00 odbędzie się Koncert laureatów z uroczystym wręczeniem nagród.

Trzeci dzień projektu wypełnią warsztaty pianistyczne dla duetów fortepianowych.

Konkurs organizowany jest przy współpracy Zamojskiego Stowarzyszenia "MUZYKA ART" oraz Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie; objęty patronatem przez Prezydenta Miasta Zamościa i współfinansowany m.in. przez Starostwo Powiatowe w Zamościu.

Przesłuchania konkursowe, Koncert Nadzwyczajny, wykład oraz Koncert Laureatów możemy obserwować w Sali Koncertowej gmachu Państwowej Szkoły Muzycznej przy ulicy Kościuszki 5 w Zamościu.

Wstęp wolny.


autor / źródło: mat. promocyjne
dodano: 2015-03-22 przeczytano: 2358 razy.Tagi:

Zobacz podobne:

Warto przeczytać:- - - - R E K L A M A - - - -- - - - POLECAMY - - - -

Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu - Twoje źródło informacji

Wykorzystanie materiałów (tekstów, zdjęć) zamieszczonych na stronach www.zamosconline.pl wymaga zgody redakcji portalu!

Domeny na sprzedaż: krasnobrod.net, wdzydze.net, borsk.net, kredki.com, ciuchland.pl, bobasy.net, naRoztocze.pl, dzieraznia.pl
Projektowanie stron internetowych, kontakt: www.vdm.pl, tel. 604 54 80 50, biuro@vdm.pl
Startuj z nami   Dodaj do ulubionych
Copyright © 2006 by Zamość onLine All rights reserved.        Polityka prywatności Val de Mar Systemy Komputerowe --> strony internetowe, hosting, programowanie, bazy danych, edukacja, internet